08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Сейф

ID товара: 
000000
Производитель/бренд: 
Ukrainian Gears
Тип игрушки: 
Механічні 3d пазли
3
(Оценило 704 человека)
Передача в службу доставки: сегодня
800 ГРН
    2034 157 2
Есть в наличии (2)

Сейф від UGEARS це дуже цікавий спосіб надійно зберегти Ваші найкращі спогади та теплі почуття. Це справжній сейф з кодовим замком на 3 цифри. Зараз модель продається в готовому, зібраному вигляді. Відкривається сейф набором відповідної секретної комбінації, яка надається покупцю разом з моделлю.До іншої моделі ця комбінація не підходить. Розібрати консрукцію сейфа неможливо. Сейф - це цікавий подарунок та розвага. Наприклад, в середину Ви можете покласти приз та подарувати сейф в закритому вигляді, запропонувавши цілій компанії гру в "ведмежатників". 
Людина може спробувати відкрити сейф, слухаючи звуки всередині або просто крутити ручку навмання. Це буде гарантовано весело та незвичайно. Головне, попередньо потренуватись самому та пояснити "ведмежатникам" принципи відкриття замка. Але в разі якщо інтрига занадто затягнеться можна просто об'явити код. 
 
Правила відкриття цейфа: 
 Спочатку обнуліть кодовий замок: покрутіть ручку сейфа проти годинникової (вліво) на один-два оберта. Тепер можна набирати код: 
1 - Прокрутіть ручку проти годинникової (вліво) до першої цифри від 1 до 9. Зупиніться на ній. 
2 - Тепер крутіть ручку за годинниковою (вправо) до цифри нуль. Після проходження нуля продовжуйте крутити ручку вправо до другої цифри коду від 1 до 9. Зупиніться на ній. 
3- Знов крутіть ручку проти годинникової (вліво) до третьої цифри коду. 
 
Якщо комбінація вірна на третій цифрі сейф клацне та відкриється сам. (Коротко правила: крутити вліво до першої цифри, вправо через нуль до другої цифри, вліво до третьої цифри) Щоб знову закрити сейф - зачиніть дверцята, проверніть ручку проти годинникової (вліво) - замок закриється сам. 
 
Розмір моделі в готовому вигляді: 
В×Ш×Г 196×185×176 мм 
Внутрішній простір сейфа:
В×Ш×Г 155×140×105 мм 
 
Термін виконання: 2 робочих дня

Наверх