08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Smart Games • Стрибай! (SG 421 UKR)

ID товара: 
SG 421 UKR
Размеры: 
240x170x45 мм
Производитель/бренд: 
Smart Games
Тип игрушки: 
Головоломки
Возраст: 
от 7 до 102 лет
(Оценок нет. Будьте первыми!)
Передача в службу доставки: сегодня
439 ГРН
    2034 326 1
Есть в наличии (1)

Серед усіх концепцій головоломок можна виділити окремий тип послідовних рушійних головоломок, де виконуються різні дії в певному порядку. До нього відносяться “”Стрибай!”, “Вперед, за горіхами!”, “Камелот Юніор”, “Колір код”, “Антивірус. Мутація”.

Кролики не ходять, кролики стрибають. Жоден з них не зможе зайняти сусідню клітинку на полі, навіть якщо це бажана затишна нірка. Створіть перешкоди для стрибків, як шлях до безпечного місця. 

Виберіть завдання. Розташуйте частини на ігровому полі, як зазначено в обраній схемі. Мета гри полягає в тому, щоб перемістити кроликів (шляхом стрибків) та лисиць (шляхом ковзання) по ігровому полю, таким чином, щоб всі кролики змогли опинитися в коричневих нірках. Браття-кролики, гриби й навіть лисиці грають роль перешкод, власне через які й треба стрибати. Кожне завдання має підказку – поруч з номером завдання вказано кількість оптимальних кроків, які має зробити гравець фігурками кролів та лисиць, щоб знайти правильне рішення. Звісно, стрибати можна й довше, але ж ви прагнете досконалості, чи не так? 

Чудова гра для подорожей з полем-скринькою, яка містить 60 завдань.

Гра стимулює такі когнітивні навички:

планування

логіку

вирішення проблем

просторове сприйняття

концентрацію

Наверх