08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Як стати генієм, мотиваційний альбом

    Штрихкод 9786177754052
Издательство: 
IPIO
ID товара: 
000000
Страниц: 
52 (Офсет)
ISBN: 
978-617-7754-05-2
Оформление Тип обложки: Мягкий переплет
Иллюстрации: Цветные
(Оценок нет. Будьте первыми!)
Передача в службу доставки: сегодня
110 ГРН
    2004 24729 0
Нет в наличии

Як стати генієм – це мотиваційний альбом. В першій половині альбому – розвороти з цікавими та мотивуючими фактами з життя видатних діячів. Ця частина познайомить дитину з успішними, розумними та талановитими діячам. Їх приклад може стати початком особистих звершень малюка. А друга половина альбому – це чеклисти, що допоможуть перетворити щоденну рутину дитини на гру. Банальні ранкові збори, особистий розпорядок дня, перелік вечірніх справ, можна перетворити на захоплююче заняття.

У ньому ви знайдете цікаві факти з життя видатних особистостей, таких як Волт Дісней, Коко Шанель, Альберт Енштейн, та багато інших. Юні читачі зрозуміють, що колись усі ці персонажі також були дітьми. Вони мали схожі проблеми в школі і з батьками, так само мріяли і прагнули стати кращими. Факти з життя видатних людей розширять світогляд маленького читача та спонукатимуть досягати поставлених цілей.

В альбомі є чеклисти, в яких ви знайдете дієві поради для розвитку позитивних якостей у юних читачів. Чеклист – це справжня магія. З його допомогою нудний обов’язок ви можете легко перетворити на цікаве завдання. Для дитини це може справді перетворитися на цікаву та корисну гру. Перед вами яскраво оформлений аркуш із завданнями, виконавши які, треба відмітити це. Виконане завдання – проставлений знак. Повністю заповнений чеклист означає, що дитина подолала ще одну сходинку на шляху до успіху.

Найдорожчий у світі скарб для батьків – це їхні діти.

Ми намагаємось дати найкраще своїй дитині, забезпечити їй щасливе та цікаве дитинство, гарну освіту, відкрити шлях у майбутнє. Для батьків – їх дитина найкраща, найрозумніша, найталановитіша, справжній геній. Але хто ж такі ці генії? Як ними стають? Як виховати свою дитину віртуозним піаністом, поетом або неповторним художником?

Ми повинні пам’ятати, що кожна людина, яка з’являється у цьому світі, – унікальна.

Кожна має неповторний характер, власний світогляд, зрештою, оригінальну зовнішність. Кожна маленька людина – геній, і це не перебільшення, не вигадка, а істина. І мета батьків – повірити у здібності своєї дитини, визнати її унікальність, прищепити любов до себе. Необхідно виявити до чого дитина має хист, яке заняття подобається найбільше. А потім спрямувати її у потрібне русло.

Вся серия: