08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Політика. Те, чого дорослі не розкажуть

    Штрихкод 9789668883098
Автор: 
Художник: 
Скорвідер Макс
Издательство: 
Моя книжкова полиця
Страниц: 
152 (Мелованная)
Оформление Тип обложки: Интегральный переплет
Иллюстрации: Цветные
(Оценок нет. Будьте первыми!)
Передача в службу доставки: завтра
290 ГРН
    2004 24180 1
Есть в наличии (1)
Може влаштуємо революцію? Маленьку? Ну ні, то ні! Але ж правда цікаво як це працює? Вам від 9 до 113 років – тоді для вас нема складних тем!
     Отже: політика! Навіщо ця справа дітям, адже стереотип, який засів у нашому мозку вбачає у ній лише брудну справу, яку подекуди вершать наші управлінці. Проте, ця книга має бути прочитана кожним маленьким громадянином, розвіяти міфи та увести у таємничий світ політики.
     В цій книзі ви не знайдете сухих нецікавостей про політику. Завдяки свіжим, живим прикладам, гумору, сміливим яскравим ілюстраціям автор пояснює суть політики та відображає механізми, які керують політикою.
 
    Питання, які ставлятся дуже часто, а у книзі відшукаєте віповіді:

Чи влада тільки державна? Вона є кругом, навіть, коли батьки збирають до школи зранку своїх дітей!

Чи є демократія найкращим способом управління?

Для чого потрібно держава?

Звідки держава отримує гроші?

Що захищає Конституція і чому вона настільки важлива?

Хочете влаштувати демонстрацію? Можна організувати.

 
Ця книжка – про владу. Про те, звідки вона взялася, навіщо існує, як працює, чому її скрізь так багато. А ще – як від неї захиститися, коли вона аж надто розперізується. Для країни працюють політики, які мають дбати про те, щоб влада якнайкраще слугувала своїм  громадянам. Наприклад, Вам. Або мені. І всім іншим людям, з яких складається країна, і для яких вона є спільним домом.
     Але чи на цьому усе? Демократична держава також потребує допомоги своїх громадян, тому що політики не можуть розібратися з усім одні. Суспільство має робити все необхіне. Відвідування виборів не вистачає. Громадяни можуть підтримувати державу, створюючи асоціації або фонди, займатися охороною демократії, реформуванням шкіл, охороною природи, доглядом за тваринами, підтримкою бідних та виконанням багатьох інших обов'язків.
 
    Чи ви й досі думаєте: нащо ця політика здалася моїй дитині? Віримо, що ні!

Вся серия: