08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Леонардо да Вінчі. Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей

    Штрихкод 9786177453511
Автор: 
Издательство: 
IPIO
Серия: 
Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ID товара: 
000000
Страниц: 
224 (Офсет)
ISBN: 
978-617-7453-51-1
Оформление Тип обложки: Мягкий переплет
Иллюстрации: Цветные
(Оценок нет. Будьте первыми!)
Передача в службу доставки: сегодня
195 ГРН
    2004 24111 0
Нет в наличии

Книжка-біографія «Леонардо да Вінчі» — це розповідь про найвизначнішу постать італійського Відродження, видатного митця та винахідника. Основою відкриттів Леонардо було спостереження, а любов до моделювання приводила до геніальних конструктивних здогадок, які набагато випередили епоху. Сьогодні люди багатьох професій вивчають його спадщину.

Чому саме він?

З книжки про Леонардо да Вінчі ваша дитина дізнається хто пробудив у ньому інтерес до навколишнього світу? Хто зображений на одній із найкращих картин? Чому «Мону Лізу» називають Джоконда? Як митець знаходив моделей для майбутніх картин? Які знаки в математиці вчений ввів уперше в Італії? Скільки талантів зберігає в собі його особистість?

Дитинство Леонардо да Вінчі

Леонардо виріс у неповній сім’ї, проте, в дитинстві він був оточений любов’ю і родинним теплом. Талант до малювання не всіма підтримувався. Справа в тому, що у XV столітті вважалося, що таким вмінням сам себе не прогодуєш і не зможеш отримати престижну професію. Проте Леонардо зміг довести протилежне.

Змалку він прискіпливо спостерігав за тим, як влаштоване все у природі. Він намагався зрозуміти як все працює.

Леонардо і його таланту пощастило, він жив у часи, коли наука і мистецтво тільки почали розвиватися. Йому вдалося вплинути на науку на багато років уперед. Ще й досі багато дослідників продовжують розгадувати таємниці і секрети великого італійського генія.

Леонардо да Вінчі був неймовірно терплячим та працьовитим. З народження мав таланти, але продовжував удосконалювати свої вміння все життя. Тільки через тридцять років митець відчув, що досяг гармонії  в роботі. Аби зобразити персонажа на картині, він міг витратити кілька днів на пошуки людини з харизматичною зовнішністю. Да Вінчі мав незвичайну пристрасть до досконалості. Саме це одночасно і заважало йому в житті, і зробило його видатним.

Що Леонардо лишив Світові?

Про Леонардо ходили легенди. Він був генієм в усьому: в живопису, науці, техніці, мистецтві та навіть в налагодженні людських стосунків. Да Вінчі був найкращим музичним і поетичним імпровізатором свого часу. Умів вигідно подати свою майстерність. Це захоплювало та дивувало не лише сучасників. Леонардо да Вінчі ще й досі залишається однією з найзагадковіших фігур в історії людства.

З книги ваша дитина дізнається, як вдалося простому сільському хлопчикові в жорстоку епоху середньовіччя стати найгеніальнішою людиною, що коли-небудь жила на Землі. Леонардо залишив Світові безліч недороблених і нереалізованих ідей та винаходів, немов би в очікуванні майбутніх геніальних або просто талановитих умів, які зможуть їх використати, вдосконалити й розвинути. Можливо, саме вам вдасться втілити та розвинути один з його задумів? Або ж після знайомства із записами Леонардо, у голову прийде власна геніальна ідея.

Про серію «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей»

Мудрість багатьох поколінь доводить, що найголовніше завдання батьків — допомогти дитині піднятися на її власну гору, реалізувати її власне життєве завдання. Книжкова серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» допоможе дитині підкорити будь-які вершини та стати успішною.

Чимало біографій видано про життя відомих людей. Але ці історії особливі тим, що написані «мовою дитини» та відповідають потребам сучасного покоління. Кожен з батьків мріє виростити свою дитину щасливою й успішною. Освіта займає в цьому процесі чи не найважливіше місце. Проте варто пам’ятати, що дитині дуже важливо отримувати позитивні емоції в процесі навчання. Саме тоді вона по-справжньому захопиться знаннями і зможе запам’ятати необхідне.
Зазвичай дітям не занадто подобається вчитися, зубрити що-небудь. Вони люблять занурюватися у світ пригод з новими героями, співпереживати їм, вчитися разом з ними і долати перешкоди. Так запросіть же ваших дітей у таку пригоду!

Книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» — це найкращий спосіб познайомитися з наукою, історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. На прикладі великих особистостей та знаменитих учених, книги дають зрозуміти, що визначний успіх не відбувається сам по собі, він підвладний лише тим, хто багато та плідно працює. Не варто кожну невдачу розцінювати як провал, адже будь-яка невдала спроба — це ще один крок ближче до своєї мрії.
Унікальні книги-біографії допоможуть дитині зростати впевненим лідером, з власною думкою і поглядами на світ.

Крім того, книги серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» надихають проводити вільний час разом з усією родиною. Адже спільне читання дозволяє щиро говорити з дитиною про важливе, зміцнює стосунки із нею і додає любові до книг.

Читайте та надихайтеся!

Вся серия:

Наверх