08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Вундеркінд з пелюшок 3. Cвіт навколо нас DVD

    Штрихкод
Автор: 
Издательство: 
Вундеркинд
Серия: 
CD / DVD
ID товара: 
000000
Оформление Иллюстрации: Цветные
2,9
(Оценило 185 человек)
Передача в службу доставки: завтра
60 ГРН
    2004 13638 0
Нет в наличии

Українська версія

для дітей віком від 4 до 8 років

Як роблять хліб? Чому літак не падає? Що таке лазер? Як видобувають залізо? Де працює вода? Як роблять папір? Звідки береться цукор? Чому виникають пожежі? Як виготовляють тканини? Що таке гроші? Яка буває музика? З чого отримують шоколад?

Про все це вашому малюкові розповість ця унікальна озвучена енциклопедія в картинках.

Малюки дізнаються про пам’ятки світу та дивовижі давнини, про екологію та виробництво матеріалів, про магніти та випромінювання, про греблі та шлюзи, про стилі живопису й архітектури, про країни та народи – всього не злічити. 
Перегляд барвистих і захоплюючих слайдів перетвориться на улюблене заняття всіх «чомучок». 
Програма зацікавить не тільки вашого малюка, але і його старшого брата – школяра, та й дорослий знайде тут для себе багато цікавого. Подаруйте вашій дитині радість пізнання!

Практика довела, що для більшості дітей перегляд яскравих, озвучених картинок стає улюбленою справою, вони вимагають показувати їх ще і ще. Таке випереджальне навчання (навіть по 5-10 хвилин на день) стимулює розвиток різних відділень головного мозку, завдяки чому в малюка формується фотографічна пам’ять. Сама ж дитина розвивається значно швидше за ровесників і від народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань.

Головне, в чому Доман, безперечно, має рацію, це те, що чим менша дитина, то краще вона засвоює будь-які нові для неї знання. Треба встигнути скористатися цим!

Наверх