08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

KUMON. Прості лінії

    Штрихкод 9785000575451
Издательство: 
Манн, Иванов и Фербер
Серия: 
КУМОН Рабочие тетради
ID товара: 
000000
Страниц: 
80 (Офсет)
ISBN: 
978-5-00057-545-1
Оформление Тип обложки: Мягкий переплет
Иллюстрации: Цветные
2,9
(Оценило 214 человек)
Передача в службу доставки: сегодня
211 ГРН
    2004 10699 765
Есть в наличии (765)

Робочий зошит навчить вашу дитину правильно тримати олівець і проводити рівні лінії.

Виконуючи завдання, дитина засвоїть навичку, що надалі допоможе їй акуратно писати букви та цифри.

Чого навчиться ваша дитина

Цей зошит розроблено спеціально для маленьких дітей, які тільки вчаться тримати в руці олівець і ще не вміють проводити рівні лінії.
Тренуючись проводити прості лінії, ваша дитина на­буде навичок, які в подальшому допоможуть їй акуратно писати.
Виконуючи завдання, ваша дитина рухатиметься від простого до складного. Спочатку вона має проводити прості прямі лінії, що поступово змінюватимуться кри­вими й діагональними. Непомітно для дитини їх ширина буде зменшуватись, а довжина збільшуватись.

Як працювати з цим зошитом

Якщо вашій дитині буде складно проводити лінії про­стим олівцем, візьміть кольоровий. Врахуйте, що дитині легше тримати короткий і товстий олівець та значно легше проводити лінії м'яким олівцем.
Якщо під час виконання завдань у дитини виникнуть труднощі, придумайте і розкажіть їй історію за ілюстрація­ми на сторінці й допоможіть правильно провести лінії.
Не оминайте розділи «Батькам»: у них ми даємо по­ради, що допоможуть дитині впоратися із завданнями.
Хваліть дитину після виконання кожного завдання. Ви можете відмічати успішні виконання завдань, напри­клад, залишаючи у зошитах свої помітки або наклеюючи наліпки.
Завчасно визначте, скільки завдань за день буде вико­нувати дитина: наприклад, один аркуш (дві сторінки) чи два аркуші (чотири сторінки). Так дитина вчитиметься завершу­вати розпочату справу.
Цей зошит надруковано на спеціальному цупкому папері, призначеному для дітей, які тільки вчаться писати. Такий папір не порветься, навіть якщо малюк щосили тис­нутиме на олівець. До того ж те, що зображено на ньому, легко стирається, тому дитина може проводити лінії на тих самих сторінках по декілька разів.

Татьяна | 24.07.2016 ответить
Дивокрай, дуже дякую за можливість купити чудові зошити Кумон українською мовою. Синочок з радістю проводить лінії і щодня просить ще і ще:-) Скоро прийдемо до вас за лабіринтами. Окреме дякую за швидку відправку і дуже бережну упаковку книги. Рекомендую всім!!!

Вся серия:

Наверх