08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 1 товар

Їжачок у тумані

    Штрихкод
Автор: 
Художник: 
Бодякова Г.
Издательство: 
Час майстрів
Серия: 
Найкраще-дітям
ID товара: 
000000
Страниц: 
104 (Мелованная)
Оформление Тип обложки: Твердый переплет
Иллюстрации: Цветные
2,8
(Оценило 153 человека)
Передача в службу доставки: сегодня
200 ГРН
    2004 10591 0
Нет в наличии

«Найкраще — дітям» ― це серія найкращих дитячих книг із ретельно відібраними текстами і вишуканими ілюстраціями. У ній виходять друком як всесвітньо відомі, так і незнайомі широкому читацькому загалу цікаві казки та історії з малюнками талановитих вітчизняних та зарубіжних художників.

Звичайно, це дитяча книжка, і починати знайомитися з її героями потрібно в дитинстві. Але ці історії ― не просто короткі казочки про популярних і навіть знаменитих персонажів, а ціла філософія, яка допомагає відкривати світ і знаходити своє місце в ньому.

Наша книжка має особливе художнє оформлення ― можна впевнено стверджувати, що це найкрасивіше і найяскравіше подарункове видання казок про Їжачка в тумані. Нашому художнику вдалося оживити героїв і підсилити чуттєве сприйняття тексту. До книжки увійшли тільки корисні історії з циклу казок про Їжачка в тумані, які мають найбільшу еволюційну цінність для розвитку дитини. Цей критерій був головним при виборі казок, і саме ця особливість казок Сергія Григоровича була для нас підставою для перевидання, бо, перечитавши усі доступні збірки, ми з’ясували, що ніхто до нас не створював їх за таким принципом.

Наверх