08293, Україна, Київська, Буча, Пушкінська, 3-в
(068) 68-12-054
(050) 959-89-65
-
Вы смотрели 0 товаров

Чого навчиться ваша дитина

Цей зошит розроблено спеціально для маленьких дітей, які тільки вчаться тримати в руці олівець і ще не вміють проводити рівні лінії.
Тренуючись проводити прості лінії, ваша дитина на­буде навичок, які в подальшому допоможуть їй акуратно писати.
Виконуючи завдання, ваша дитина рухатиметься від простого до складного. Спочатку вона має проводити прості прямі лінії, що поступово змінюватимуться кри­вими й діагональними. Непомітно для дитини їх ширина буде зменшуватись, а довжина збільшуватись.

Як працювати з цим зошитом

Якщо вашій дитині буде складно проводити лінії про­стим олівцем, візьміть кольоровий. Врахуйте, що дитині легше тримати короткий і товстий олівець та значно легше проводити лінії м'яким олівцем.
Якщо під час виконання завдань у дитини виникнуть труднощі, придумайте і розкажіть їй історію за ілюстрація­ми на сторінці й допоможіть правильно провести лінії.
Не оминайте розділи «Батькам»: у них ми даємо по­ради, що допоможуть дитині впоратися із завданнями.
Хваліть дитину після виконання кожного завдання. Ви можете відмічати успішні виконання завдань, напри­клад, залишаючи у зошитах свої помітки або наклеюючи наліпки.
Завчасно визначте, скільки завдань за день буде вико­нувати дитина: наприклад, один аркуш (дві сторінки) чи два аркуші (чотири сторінки). Так дитина вчитиметься завершу­вати розпочату справу.
Цей зошит надруковано на спеціальному цупкому папері, призначеному для дітей, які тільки вчаться писати. Такий папір не порветься, навіть якщо малюк щосили тис­нутиме на олівець. До того ж те, що зображено на ньому, легко стирається, тому дитина може проводити лінії на тих самих сторінках по декілька разів
.

комментарии:0
07.05.2019 11:31
Наверх